вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 86 ново

Заљубени: Водителот на Гранд ужива на концеротот на Јоксимовиќ заедно со својата сопруга

Харизматичниот водител Воја кој во моментов го гледаме во шоуто „Ѕвездите на Гранд“ и симпатичната докторка се запознале многу одамна, кога Маја дошла на кастинг за водители во неговата матична телевизија. Тие двајца се веќе 15 години во брак, и иако разликата помеѓу нив е 18години, тоа нималку не ги спречува да разменуаат огромна количина на љубов еден со друг.

Водителот на својот Инстаграм профил се пофалил со фотографија на која може да се забележи дека изгледа младолико и среќно.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top