среда, 14 ноември 2018 | Вести денес: 0 ново

Нивната ќерка во солзи раскажа: Џогани ја тепал Анабела

Луна Џогани откако влезе во едно реално шоу во Србија никако да излезе од медиумите и од јавноста.

Имено таа во реалното шоу пред целата балканска јавност призна една шокантна вистина која остави многу гледачи без здив.

Станува збор за семејна тајна криена со години, а тоа е дека никогаш нема да му прости на својот татко бидејќи ја тепал нејзината мајка, познатата пејачка Анабела.

Инаку за овие детали јавноста се сомневаше уште во 2010-та година кога во едно интервју додека Анабела учествуваше во реалното шоу „Големиот брат“ таткото на Луна, пејачот Гаги тогаш изјави дека се случувало два или три пати во денот да се тепаат со Анабела.

-Сепак во нашите расправии таа повеќе пати ме удираше мене отколку јас неа, сметам дека тоа во бракот е нормално и тоа не го сфаќам како насилство, изјави тогаш Гаги.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top