четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 111 ново

Момче од Петровец 3 дена не се вратило дома: Родителите и полицијата трагаат по него

Педесет и три годишниот С.С. вчера во Полициското одделение Петровец пријавил дека на 4-ти месецов исчезнал неговиот 19 годишен син М.С.

Според пријавата момчето околу 11:30 часот од домот се одалечило во непознат правец.

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top