недела, 18 ноември 2018 | Вести денес: 0 ново

Синот на Брена се стопи: Виктор е толку слаб што нема да ви се верува, а девојките веднаш почнаа да трчаат по него (фото)

Не е тајна дека синот на Лепа Брена претходно имал проблем со вишокот килограми.

Виктор Живојиновиќ и покрај тоа зрачел со харизма, но никогаш не бил задоволен од својот физички изглед.

Но, очигледно тоа се променило и на својот Инстаграм профил објавил фотографија на која јасно се гледа неговата драстична промена, погледнете.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top