среда, 21 февруари 2018 | Вести денес: 107 ново

Исчезна 19 годишно момче од скопско

Педесет и три годишниот С.С. вчера во Полициското одделение Петровец пријавил дека на 4-ти месецов исчезнал неговиот 19 годишен син М.С.

Според пријавата момчето околу 11:30 часот од домот се одалечило во непознат правец.

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top