среда, 24 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Бесни Руси на улица: Таксист нападна пешаци, веднаш зажали што излезе од колата (видео)

Многу пати до сега сме биле сведоци дека на улиците во Русија се случуваат многу луди и чудни работи, а и оваа ситуација не е многу поинаква. Еден возач на такси возило нападна пар кој минуваше на пешачки премин, но неговото агресивно однесување не остана незабележано, па случајните минувачи се вмешаа за да ги одбранат пешаците…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top