вторник, 16 октомври 2018 | Вести денес: 66 ново

Златен ДИК

Фаќа Кумановац златна рипка:
– Пушти ме ќе ти средам за у Авганистан…
– Заеби Авганистан, среди ми за ДИК!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top