недела, 18 ноември 2018 | Вести денес: 0 ново

Семејството Ѓоковиќ славеше слава, а Јелена со својот стајлинг ги засени сите

Семејството на Новак Ѓоковиќ вчера во Белград ја славеше домашната слава Свети Архангел Михаил. По црковниот обред, на кој присуствувало целото семејство, тие заминале во ресторанот на Новак во Белград каде што прославиле со многубројни гости.

Новак на прославата пристигнал со синот и сопругата Јелена. Иако сите очекувале Јелена да се појави во елегантно издание, таа изненадила со својот лежерен изглед – спортско кусо фустанче и „оксфордки“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top