петок, 16 ноември 2018 | Вести денес: 73 ново

Некогаш ѕвезда во романтични комедии, а денес бездомник на плажа!

Некогаш згодниот и атрактивен актер Метју Меконахи, деновиве не би го препознала ни сопствената мајка. Но, оскаровецот Метју сепак не ги преминал границите.

Станува збор за снимање на неговиот нов нов филм “The Beach Bum”, а во конкретната сцена тој е фотографиран како држи лажен џоинт во рацете. Приказната во филмот го следи животот на еден необичен слеп уметник, теоретичар и пронаоѓач.

Погледнете ги фотографиите во кои со помош на костимот и шминката, Метју Меконахи целосно го променил својот изглед, се разбира во придонес на снимањето.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top