четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 111 ново

Сите паднаа од смеа – еве колку Саша Поповиќ може да испие на слава кај Брена!

Пејачката Лепа Брена вчера во својот дом го прославуваше Свети Архангел Михаил, а меѓу останатите гости и дошле и долгогодишните пријатели и соработници, Саша Поповиќ и Сузана Јовановиќ.

На прашање на новинарите што сака да пие кај Брена, Саша имал урнебесен одговор кој ги насмеа сите присутни.

-Најмногу сакам да испијам 500 евра – рекол Поповиќ и ги насмеал сите.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top