четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 111 ново

Стигна и домаќинката – Јелена Ѓоковиќ вака се појави на домашната слава!

Семејството Ѓоковиќ неодамна допатува во Белград, како во Србија би ја одбележиле домашната слава Свети Архангел Михаил.

После црковниот обред, тие преминале во ресторанот на Новак, каде пречекале бројни гости.

После родителите на Новак, Срѓан и Јелена, се појавил и Новак со синот Стефан, а потоа дошла и неговата сопруга.

Јелена Ѓоковиќ, на изненадување на многумина, не се појавила во елегантна тоалета, туку одбрала нешто поопуштено издание.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top