петок, 16 ноември 2018 | Вести денес: 77 ново

Моника Белучи туку што објави топлес фотографија

Италијанската актерка Моника Белучи (53) позираше за италијанското издание на магазинот „Ел“ и се присети на крајот на деведесеттите кога за истиот магазин позирала гола, па ја сподели фотографијата со следбениците на Инстаграм.


„Ретроспектива“, напиша италијанската актерка, под фотографијата која заработи преку 90 илјади срценца и безброј комплименти.

Кон крајот на деведесеттите Моника Белучи позираше пред објективот на познатиот италијански фотограф Фабрицио Фери.

За истиот магазин Белучи се слече и во 2011 година.

„Немам проблеми со свето тело. Во секој случај, никој не е совршен, а сите треба да се помириме со тоа“, рече тогаш.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top