сабота, 22 септември 2018 | Вести денес: 10 ново

На Адријан Гаџа му израсна коса?

Еден од најпопуларните пејачи на македонската, но и албанската естрада, Адријан Гаџа има нов имиџ, а тоа најдобро може да се забележи и по фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи.

Сите знаеме дека Адријан уште во почетоците на својата кариера остана без коса, но благодарение на современите третмани, познатиот пејач денес повторно има фризура на својата глава.

Да бидеме искрени, ваквиот имиџ на пејачот и тоа како одлично му прилега.

A post shared by Adrian Gaxha (@adriangaxha) on


Убавина и здравје

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top