недела, 18 ноември 2018 | Вести денес: 0 ново

Семејно насилство: Ќерка ми ми ги прикрива модринките со шминка

Иако Зорица Брунцлик и нејзиниот сопруг хармоникашот Кемиш важат за едни од најдобрите парови на естрадата во Србија, сепак не е се така како што изгледа.

Таа неодамна ја шокираше јавноста со една нејзина изјава која предизвика бура од реакции.

Имено Зорица изјави дека пред да излезат некаде заедно со сопругот  ќе се испотепаат, па потоа нивната ќерка и помага да ги нашминка модринките.

-На крајот секогаш тој попушта. Обично тој секогаш е попаметниот и мудриот кој попушта, знае дека подобро е да дигне раце наместо да го губи времето со мене, низ смеа вели Зорица во една позната српска емисија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top