четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 111 ново

Ваква не сте ја виделе: Лила во „Твоето лице звучи познато“, не пропуштајте (видео)

„Моето лице звучи познато ТЛЗП“, напиша Лила танцувајки и пеејќи песна од Ана Николиќ. Прекрасната водителка која имаше и кратка пејачка кариера плени со својата убавина и шарм, а на видеото кое го објави на инстаграм машката популација нема да може да му одолее.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top