среда, 14 ноември 2018 | Вести денес: 0 ново

Џеј Ло направи секси селфи и го запали интернетот! (фото)

Џенифер Лопез иако се приближува до шестата деценија на животот изгледа феноменално. Таа често ги користи социјалните мрежи, а едно нејзино селфи привлече големо внимание.

Станува збор за селфи кое Џеј Ло го направи на скали во елегантен бел фустан. Меѓутоа, откри повеќе од тоа што, веротајно, самата сакаше.

На сликата се гледа нејзиниот задник, а тоа беше причина сликата да биде наградена со 1,5 милион лајкови.

Погледнете ја новата секси фотка со која Џенифер го „запали“ интернетот!

But first… @Balmain

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top