недела, 18 ноември 2018 | Вести денес: 0 ново

Беше една од најзгодните актерки, а сега се здебелила до непрепознатливост

Ева Лонгорија ги изненадила сите кога заедно со својот сопруг Хосе Бастон се појавила на венчавката на Серена Вилијамс.

За оваа пригода избрала сина полупроѕирна креација, која некому би му стоела совршено. Креацијата само истакнала колку некогашната секс-икона се здебелила и опуштила, што разочарало многу од нејзините фанови.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top