сабота, 22 септември 2018 | Вести денес: 8 ново

Како Кочо Анѓушев стана Курчо Анѓушев (видео)

Водителката на ТВ ЕДО го прекрсти вицепремиерот за економски прашања, Кочо Анѓушев. Па така Кочо стана Курчо.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top