понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 85 ново

Сопругот ја изневерувал затоа што е дебела – одмаздата тој никогаш нема да ја заборави

Дваесет и пет годишната Лизет Експозио била неколку години во брак со 29-годишниот Хозе. Иако имале убав и среќе брак, таа дознала дека сопругот ја изневерува. Кога побарала објаснување за неговото однесување, тој и рекол дека нема ништо чудно, бидејќи таа престанала да води сметка за себе и дека тоа е причината поради која е изневерена.

Тогаш таа посакала една работа, а тоа било да се одмазди на сопругот.


Секојдневно вежбала и бла физички активна.

Лизет цлосно се променила, а освен тоа и психички подобро се чувствува. Тогаш таа посакала една работа, а тоа било да се одмазди на сопругот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top