среда, 22 ноември 2017 | Вести денес: 21 ново

Како лебед: Цеца во свила и пердуви ги воодушеви своите обожаватели!

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ ги израдува своите обожаватели на профилот на Инстаграм со провокативна фотографија.

Имено, Цеца се појави во бела свилена наметка со пердуви, а судејќи според коментарите следбениците беа и повеќе од воодушевени.

 

Top