недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 2 ново

Тато Сашко побара помош од сите мајки: Имам проблем да разберам што сака детето (фото)

Сашко инспириран од сите оние групи со чудни прашања каде мајките си ги споделуваат проблемите и си даваат совети, сподели еден таков проблем со целото Фејсбук семејство.

Статусот само за 20 минути има повеќе од 500 лајкови и многу коментари.

На помош се јавија негови пријатели:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top