сабота, 18 ноември 2017 | Вести денес: 79 ново

Близначињата на Бијонсе фотографирани за прв пат (фото)

Бијонсе ги помина сите рекорди кога објави дека оваа година на свет ќе донесе близнаци.
А сега 5 месеци откако Сир и Руми Картер се родија, фановите со нетрпение очекуваат да дознаат нешто повеќе за познатите бебиња. Затоа сите се воодушевиа кога вчера на интернет се појавија првите фотографии од бебињата после 4 месеци.

Папараците го фотографираа познатото семејство во текот на нивниот одмор во Мајами.

Бебињата се преслатки, а фановите се согласуваат дека личат на Бијонсе.

THE TWINS ARE HERE!!! #Beyonce steps out with 5 month old #Sir & #Rumi 💙💗

A post shared by Z100NewYork (@z100newyork) on

Top