понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 95 ново

Близначињата на Бијонсе фотографирани за прв пат (фото)

Бијонсе ги помина сите рекорди кога објави дека оваа година на свет ќе донесе близнаци.
А сега 5 месеци откако Сир и Руми Картер се родија, фановите со нетрпение очекуваат да дознаат нешто повеќе за познатите бебиња. Затоа сите се воодушевиа кога вчера на интернет се појавија првите фотографии од бебињата после 4 месеци.

Папараците го фотографираа познатото семејство во текот на нивниот одмор во Мајами.

Бебињата се преслатки, а фановите се согласуваат дека личат на Бијонсе.

THE TWINS ARE HERE!!! #Beyonce steps out with 5 month old #Sir & #Rumi 💙💗

A post shared by Z100NewYork (@z100newyork) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top