понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 85 ново

Школа

Еден човек прашува полицаец:
– Ддддда ввееее пппрааашам, ккаде е шшшккоолото зза ддддткање? …
– Шо ќе ти е школо, супер си дткаш!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top