петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 93 ново

ВештачкиИдеал(и)

Како ќе добиете идеален маж? …
– Со генетски инжинеринг ќе вкрстите вибратор и банкомат!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top