недела, 21 октомври 2018 | Вести денес: 72 ново

#За(Во)НигдеСме

Во Турција има гратче што се вика Нигде.
За таму сме.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top