недела, 21 октомври 2018 | Вести денес: 44 ново

Шефот ја плаќа гола да шета и да ги мотивира колегите (ВИДЕО)

Шеф на една полска компанија наводно ѝ платил на една од своите вработени да се соблече гола и да прошета покрај машките колеги со цел да ги мотивира вработените.
На снимката може да се види како голата жена поминува покрај мажите кои што ѝ аплаудираат и се смеат.

Како што пренесуваат полските медиуми, сето ова се случило во една брокерска куќа во главниот град на Полска, Варшава, а наводно откако се појавило видео од сцената и се проширило на интернет, жената веднаш си дала отказ.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top