четврток, 20 септември 2018 | Вести денес: 44 ново

Синот на Цеца е дете од епрувета-ова е докторот кој го направил Вељко!

Цеца на 22- годишна возраст се одлучила да направи вештачко оплодување, кој го извршил експертот од таа област др. Миленко Пророчиќ.

Ражнатовиќ иако имала само 22 години, имала проблем да забремени па направиле вештачко оплодување и таа никогаш не го криела тоа.

– Имав само 22 години и открив дека имам проблем да забременам, па се определив за вештачко оплодување, кое го направи вистински експерт. Не ме интересираа предрасуди  кои во тоа време владееја во Србија зошто јас повеќе од се сакав да имам дете. Мојот сопруг ме поддржуваше, иако беше очигледно дека проблемот е во мене, зошто тој веќе имаше 7 деца- рекла Цеца.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top