четврток, 20 септември 2018 | Вести денес: 105 ново

ВО ЖИВО: Свечена академија по повод „Денот на Македонската револуционерна борба“

Во живо од свечената академија по повод „Денот на Македонската револуционерна борба“ кој се одржува во Штип. На настанот се обраќа и претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски.

Следете го на следниот линк

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top