недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 11 ново

23 години ја носела истата фризура: Кога се вратила од фризер сите се зачудиле (ВИДЕО)

По целосната трансформација на нејзината мајка не можеше да им верува на своите очи.

Џен 23 години носела во пунџа крената коса. Сите ја паметеле по таа препознатлива фризура. Меѓутоа нејзината ќерка одлучила дека е време за промена и ја пријавила својата мајка во шоуто на Опра Винфри.

По целосната трансформација на мајката не можела да им верува на своите очи. Нејзиниот израз на лицето кажува се.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top