четврток, 20 септември 2018 | Вести денес: 44 ново

Цеца и Анастасија го урнаа Инстаграм со новото видео

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ и нејзината ќерка Анастасија уживаат големо внимание каде и да се појават.

Овој пат тоа го направија на семејниот ручек во еден белградски ресторан на земунскиот кеј. И едната и другата беа добро расположени и одлучија да направат заедничка снимка.

Цеца и Анастасија позираа пред камерата,а снимката за само 2 часа беше прегледана 70.000 пати и доби голем број позитивни коментари.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top