среда, 19 септември 2018 | Вести денес: 1 ново

Грешка во фотошоп: Сите и се смеат на ќерката на Кеба (ФОТО)

Наташа Којиќ Таша, ќерката на Кеба, стана кралица на киксовите, па така откако кажа неколку гафови, сега направи грешка на фотошоп. Сакајќи да си го истенчи лицето, направи кикс на Инстаграм.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top