среда, 22 ноември 2017 | Вести денес: 86 ново

Грешка во фотошоп: Сите и се смеат на ќерката на Кеба (ФОТО)

Наташа Којиќ Таша, ќерката на Кеба, стана кралица на киксовите, па така откако кажа неколку гафови, сега направи грешка на фотошоп. Сакајќи да си го истенчи лицето, направи кикс на Инстаграм.

Top