недела, 23 септември 2018 | Вести денес: 7 ново

Бариш Ардуч и Елчин Сангу неодоливи во ново видео од серијата „Време е за среќа“(Видео)

„Време за среќа“ со Бариш Ардуч и Елчин Сангу, се појави и новиот рекламен видео тизер од кој овој пат во фокусот е заводникот Бариш, погледнете го и уживајте.

Fragman efsane geliyooorlar 😍❤ #mutlulukzamanı #elçinsangu #barışarduç

A post shared by Elçin Sangu (@elciinsanguu85) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top