четврток, 23 ноември 2017 | Вести денес: 97 ново

Свадба со Ферари, пиштоли и хеликоптери (видео)

Лускузен автомобил, хеликоптер, пиштоли, пари… вака изгледа свадба на мафијаш. Погледнете…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето авторски текст е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текстови и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира

Top