среда, 19 септември 2018 | Вести денес: 35 ново

Отишла на преглед на бубрези, а докторката открила чудо кое и го променило животот

Лијен Ален, 37-годишна девојка од Велика Британија долго време се обидувала да забремени. Меѓутоа сите тие обиди завршувале со спонатни абортуси.

Неодамна отишла на преглед на бубрезите, а по 30 часа во раце ја држела нејзината ќеркичка Харли.

Лијен не ни знаела дека е бремена. Имала поедини симптоми, но бидејќи има срцеви проблеми, верувала дека е причина за нејзините проблеми.

Семејството е пресреќно поради приновата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top