петок, 21 септември 2018 | Вести денес: 1 ново

Мамини синови-Андрија Милошевиќ позираше со братот и не крие колку се блиски

Братот на актерот Андрија Милошевиќ, Велибор, не е познат на јавноста како неговиот брат, но фотографијата што осамна на социјалните мрежи покажува колку се тие блиски.

Тие ја делат љубовта кон глумата, бидејќи Велибор работи во театарот во Подгорица.

Сега на својот Инстаграм профил постави фотографија со Андрија, под која напиша, мамини синови.

Позирале прегрнати со насмевка на лицето, а евидентно е дека се блиски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top