среда, 19 септември 2018 | Вести денес: 1 ново

Претепаниот полицаец од С. Николе: Ми се заканија дека в понеделник ќе ме нема (видео)

Проследете го сведоштвото на полицаецот од Св.Николе  кој во неделата вечерта нешто пред полноќ бил брутално претепан и влечен по земја од 100-тина активисти на СДСМ на паркингот пред неговата зграда додека неговиот малолетен син плачел и молел да го остават и да не го тепаат.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top