четврток, 23 ноември 2017 | Вести денес: 96 ново

Марија Шерифовиќ се нашминка (Фото)

Пејачката Марија Шерифовиќ речиси никогаш не можете да ја видите нашминкана. Но, деновиве на инстаграм-прифилот на Рада Манојловиќ се појави фотографија на која Марија има силен розов кармин и вештачки трепки. Многумина под фотографијата оставија коментар дека Марија е многу поубава во ова издание.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето авторски текст е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текстови и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира

Top