понеделник, 23 октомври 2017 | Вести денес: 0 ново

Скопје: Mртов маж пронајден во автомобил

Синоќа, во еден часот по полноќ, во патничко возило „Хјундаи“ случајни минувачи го пронашле мртвото тело на 42-годишниот Г.С. од Скопје, соопштуваат од МВР.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.

Top