четврток, 16 август 2018 | Вести денес: 59 ново

Розга за него е минато-Стјепан Хаусер ја покажа новата девојка!

Јелена Розга и нејзиниот избраник, Стјепан Хаусер неодамна ставија точка на двеипол годишната врска.
Набрзо после тоа се појавија шпекулации дека пејачката нашла ново момче.

Стјепан за тоа време престојувал во Америка каде настапувал.


Според пишувањата на медиумите, тој се зближил со пијанистката Лола Астанова, со која свирел и настапувал. Лола е многу атрактивна, а станала позната по својот талент.На скоро секоја фотографија убавицата ги открива своите атрибути, а често се фотографирала и за потребите на модните магазини.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top