понеделник, 16 јули 2018 | Вести денес: 1 ново

Jа помина ноќта со непозната девојка-Лукас шета црнка, уште една во низата!

Аца Лукас во глуво време од ноќта шета низ Белград со атрактивна висока црнокоса девојка, која е непозната на јавноста.

Папараците неодмана во два часот по полноќ го забележале фолкерот во неговиот автомобил со една девојка. Се паркирале пред дежурна аптека и разговарале во автомобилот, а во еден момент таа излегла од автомобилот и отишла да купи лекови. Аца ја чекал во автомобилот и телефонирал, а по неговото расположение и однесување можело да се забележи дека не му се спиело. Таа вечер бил слободен.

После десетина минути девојката влегла во автомобилот и ја отворила кесата и му покажала на Лукас што се купила. Седеле некое време, разговарале и гледале во телефоните, а потоа заминале. Аца порано не се појавувал со оваа девојка, а штом решил слободната вечер да ја помине со неа, очигледно многу му значи.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top