сабота, 21 октомври 2017 | Вести денес: 1 ново

Меланија Трамп прекрасна и во костум со вратоврска (ФОТО)

Првата дама на САД, Меланија Трамп изгледа неверојатно и во костум. Ова стана очигледно од посетата на канадскиот премиер Џастин Трудо во Вашингтон со неговата сопруга Софи.

Меланија обично може да биде видена со разновидни, како стил и боја, фустани, но овој пат избрала сив костум, дополнет со вратоврска, која паѓаше слободно врз нејзината кошула.

 

Top