среда, 19 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

Содома и Гомора: Реклама за оргии на остров предизвика хаос

Патничката агенција „Good Girls Company“ во својата понуда ставила хедонистичко патување какво што не се гледа секој ден.

На едно место ќе се најдат проститутки, дрога и алкохол.

Агенцијата ветува дека сите оние кои на 24 ноември ќе се упатат со нив на колумбиски остров покрај градот Картагена ќе можат три дена да уживаат во обилни количини дрога, бесплатен алкохол и неограничен секс со проститутки, пишува „Мирор“.

Од „Good Girls Company“ велат дека нивните клиенти за време на одморот на колумбискиот остров ќе го живеат животот „за кој секогаш сонувале“ и дека со дискреција ќе можат да ги исполнат и најлудите фантазии.

– 60 проститутки ќе се грижат за потребите на 30 клиенти. Цената на патувањето вклучува доручек, ручек и вечера, рекле од компанијата.

Цената на ова патување изнесува 5.000 долари.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top