среда, 19 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

Русин се забетонирал за да докаже дека може да се извлече (фото)

Луѓето прават секакви глупости само за да бидат популарни на социјалните мрежи. Така и овој Русин ја добил оваа идеа да се забетонира во када.

Откако ја наполнил кадата, тој влегол во неа и чекал бетонот да се зацврсти.

– Се чувствував како да носам оклоп – рекол Александар Тарасов.

Поради овој експеримент тој се здобил со повреди на градниот кош.

Тој додаде дека сопственикот на станот не знаел за неговите планови за бетонирање во кадата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top