вторник, 25 септември 2018 | Вести денес: 0 ново

„Од свињите направете колбаси“: Гоца ѝ одговори на золвата

Пејачката Гоца Тржан овие денови повторно е во центарот на медиумските приказни поради сето она што нејзиниот поранешен сопруг Иван Маринковиќ во реалното шоу „ Парови“ ги изјвува пред гледачите.

Популарната пејачка се труди да не обрнува вниамние бидејќи сето тоа се лаги.

Меѓутоа, секој нов детаљ видно ја вознемирува. Денеска објавила уште една порака на која нема имиња, но најверојатно е упатена кон поранешниот сопруг.

– Лекција на денот – со свињи не се валка во кал, од свињи се прават колбаси и сланина, напишала Гоца која очигледно била многу изнервирана од неговите изјави.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top