среда, 19 септември 2018 | Вести денес: 6 ново

Балотели не седи мирен (ВИДЕО)

Талентот на Марио Балотели е неспорен, но очигледно желбата за забава е поголема од онаа за успех на фудбалските терени.

Во текот на целата кариера Марио е познат по своите „лудории“, па неговиот последен „подвиг“ не е изненадување.

Италијанецот уживаше во возењето на минјатурен мотор, па видеото веднаш стана хит на интернет.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top