четврток, 19 октомври 2017 | Вести денес: 42 ново

Балотели не седи мирен (ВИДЕО)

Талентот на Марио Балотели е неспорен, но очигледно желбата за забава е поголема од онаа за успех на фудбалските терени.

Во текот на целата кариера Марио е познат по своите „лудории“, па неговиот последен „подвиг“ не е изненадување.

Италијанецот уживаше во возењето на минјатурен мотор, па видеото веднаш стана хит на интернет.

Top