понеделник, 22 јануари 2018 | Вести денес: 0 ново

#Мудрост

Кој се бори, може да изгуби. Кој не се бори веќе има изгубено!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top