среда, 19 септември 2018 | Вести денес: 103 ново

Убавицата од „Деспасито“ покажа како се вежба (Видео)

Зулејка од Деспасито на својот Инстаграм профил објавила две видеа на кои открива како изгледа нејзиниот тренинг.

Pero ven acá!!!! Cuál es el maltrato??? Te andas buscando uno well done today by @marcoslopezfit

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

Training today by: @marcoslopezfit at @fitnesslovers305

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top