четврток, 19 октомври 2017 | Вести денес: 44 ново

Убавицата од „Деспасито“ покажа како се вежба (Видео)

Зулејка од Деспасито на својот Инстаграм профил објавила две видеа на кои открива како изгледа нејзиниот тренинг.

Pero ven acá!!!! Cuál es el maltrato??? Te andas buscando uno well done today by @marcoslopezfit

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

Training today by: @marcoslopezfit at @fitnesslovers305

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

Top