сабота, 21 октомври 2017 | Вести денес: 1 ново

Џоли ја победи анорексијата (Видео)

Веќе неколку месеци медиумите на големо пишуваат за анорексијата со која се соочува светски познатата актерка Анџелина Џоли, но таа деновиве сними фотосесија и на изненадување на сите еве како изгледа сега:

Top