недела, 27 мај 2018 | Вести денес: 1 ново

Најзгодните деца на познатите Македонци (ФОТО)

Ви ги претставивме најзгодните деца на светски познатите актери и музичари. Но, не за џабе се пее „Земи момче Македонче, па да видиш што е рај“ и „Нема, нема, не ќе се роди поубаво девојче од Македонче“.

Синот на Тони Михајловски

aleksandar mihajlovski1

Александар Михајловски

aleksandar mihajlovski

Александар Михајловски

 

Помладата ќерка на Ненад и Силвија Стојановски

ana stojanovska 2

Ана Стојановска

ana stojanovska

Ана Стојановска

 

Ќерката на Наум Петрески

anastasija 2

Анастасија Петреска

anastasija

Анастасија Петреска

 

Ќерката на Билјана Дебарлиева

debarlieva 2

Ана Дебарлиева

debarlieva

Ана Дебарлиева

 

Синот на Лила

filip 2

Филип Филиповски

filip

Филип Филиповски

 

Постарата ќерка на Ненад и Силвија Стојановски

jana stojanovska 2

Јана Стојановска

jana stojanovska

Јана Стојановска

Синот на Бранко Црвенковски

crvenkovski

Љупчо Црвенковски

crvenkovski 2

Љупчо Црвенковски

 

Ќерката на Кире Ивановски – Ќумбе

katarina ivanovska

Катарина Ивановска

katerina-ivanovska-02

Катарина Ивановска

 

Ќерката на Кирил Поп Христов – Кили и Гордана Деан Поп Христова

nina dean 2

Нина Деан

nina dean

Нина Деан

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top