четврток, 19 јули 2018 | Вести денес: 103 ново

Фејсбук доживеа тотален мрак – недостапна познатата социјална мрежа

Паднаа познатите социјални мрежи фејсбук и инстаграм. Корисниците се жалат на проблеми кои започнале уште денеска околу 11 часот, но некаде пред 18 часот социјалните мрежи доживеаа „тотален мрак“. Тие не можат воопшто да ја отворат страницата фејсбук или пак не можат да се логираат на нивните профили.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top